Przesłanie

Z przyjemnością witam Państwa na stronie WINDPROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

WINDPROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią sp. k. z siedzibą w Warszawie jest firmą wyspecjalizowaną w projektowaniu elektrowni wiatrowych.

Istniejemy na rynku praktycznie od samego początku rozwoju nowoczesnej energetyki wiatrowej na terenach Polski. W kwietniu 2014 roku obchodziliśmy 7 lecie swojej działalności.

Jesteśmy biurem projektowym działającym w oparciu o doskonale wyszkolony zespół specjalistów  z branż  budownictwa, planistyki, środowiska oraz energetyki, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem gwarantują najwyższy poziom usług.
W swojej działalności koncentrujemy się przede wszystkim na realizacji strategii rozwijania działalności projektowo – inwestycyjnej. Specjalizujemy się zatem w projektowaniu, budowie oraz produkowaniu energii z elektrowni wiatrowych.
Oddział projektowy znajduje się w Inowrocławiu, w powiecie słynącym z pracujących ponad 30 elektrowni wiatrowych.

Kompletując dokumentację projektową przestrzegamy procedur i wytycznych obowiązujących w naszym kraju. W celu szczegółowej lektury, odsyłam Państwa do zakładki „spis aktów prawnych”.
Firma wykonała do tej pory projekty dla 261 turbin wiatrowych różnego typu o łącznej mocy blisko 500 MW, z czego 300 MW jest  w eksploatacji. Obecnie pracujemy nad projektami o łącznej mocy ponad 1000 MW.

Nasze projekty realizujemy głównie w oparciu o nowoczesne i nowe turbiny firmy Vestas: V90 2MW, v100 1,8 MW, oraz V112, V117 i V126 3,3 MW. W naszym portfolio znajdziecie Państwo projekty w wielokrotności wskazanych jednostek wytwórczych w mocach sumarycznych od 4 do 40 MW w jednej lokalizacji.

Jesteśmy rzetelnym i sprawdzonym partnerem zarówno dla kontrahentów jak i Gmin, na terenach których budowane są parki wiatrowe.

Z poważaniem
Jarosław Mochol
Prezes Zarządu